گروه طراحی سایت ویانا با تیم مهندسی حرفه ای
خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت را براساس سلیقه و نظرات مشتریان ارائه می نماید.

ویانا وب

گروه طراحی سایت ویانا با تیم مهندسی حرفه ای خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت را براساس سلیقه و نظرات مشتریان ارائه می نماید. گروه طراحی سایت ویانا با پشتوانه علم طراحی سایت و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند. بهترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا را در طراحی سایت داینامیک با درنظر گرفتن استاندارد های طراحی سایت به مشتریان ارائه می نماید.
طراحی سایت با اصول سئو از ویژگی های برتر خدمات این گروه می باشد. ارائه سیستم های مدیریت محتوای استاندارد عامل رضایت مشتریان ویانا وب است.

مهارت ها

  • طراحی سایت با زبان های PHP & ASP.NET
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • گرافیک در طراحی سایت.
  • طراحی فروشگاه اینترنتی
  • مشاوره بازاریابی اینترنتی
  • خدمات هاست و دامین

درباره ویانا وب

گروه تخصصی ویانا وب فعال در زمینه خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی می باشد. .تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد .

گروه ویانا وب از سال 1394 فعالیت خود را به صورت مستمر در عرصه طراحی وبسایت آغاز کرده است و با استفاده از نوین ترین تکنولوژی های طراحی وب، سعی در پیشرفت وب در ایران داشت. ویانا وب با داشتن سابقه و نمونه کارهای معتبر طراحی وب سایت توانسته است که پاسخ تمام نیاز های وب سایت مشتریان خود را دهد. ویانا وب با توجه به نیاز مشتریان و بر حسب بودجه تعیین شده از طرف کارفرما طرح عملیاتی منحصر به فرد و متناسب با پروژه طراحی وب سایت ارائه می دهد.

مراحل انجام پروژه

1

انجام جلسات و گفتگو


با انجام جلسات و مشاوره با شما و تجزیه و تحلیل نیازهایتان مستند اطلاعات به شرکت منتقل شده سپس بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایت طرح و برنامه ریزی میشود.
2

ایده پردازی


پس بستن قرارداد با ویانا وب یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره در شرکت راه کارها را در جهت طراحی و برنامه نوسی وب سایت شما.
3

شروع طراحی


در این مرحله طراحی و پیاده سازی براساس اطلاعات دریافت شده و رعایت اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی با توجه به مستندات و حرفه ی شما
4

تحویل وب سایت


شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت میبینید.در این مرحله اگر مشکلی یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

نکاتی در خصوص طراحی وب سایت شرکت شما

مهمترین انگیزه متقاضیان برای طراحی سایت، اطلاع رسانی پیرامون شخص، سازمان یا شرکت مربوطه می‌باشد. این اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق، اهداف و چشم اندازها، معرفی و فروش محصولات یا خدمات و ... در بستر شبکه جهانی اینترنت است. طراحان، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده مشتری، طراحی سایت مربوطه را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. در دنیای حرفه‌ای، طراحی وب‌سایت یک علم محسوب شده و روز به روز در حال تکمیل و خلق ایده‌های جدید در پیاده سازی می باشد.
طراحی سایت، حوزه گسترده ای را شامل می شود،که از خلق یک ایده گرافیکی و چیدمان عناصر وب آغاز می‌شود و بعد ازآن به مرحله پیاده سازی کد بر اساس استانداردهای سازمان جهانی وب می‌رسد و با بهینه سازی برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات تکمیل می گردد. یک طراحی سایت زیبا و در عین حال استاندارد، می‌تواند باعث جذب کاربران، همچنین باعث افزایش سرعت بارگزاری صفحه و اسکن بهتر توسط موتورهای جستجو شود. وب‌سایت شما در اولین بازدید کاربر باید دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری ارائه دهد.شما تنها ۳ ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید. طراحان کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب‌سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را بر روی وب‌سایت پیاده سازی می‌کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب‌سایت از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ما است.

با ما تماس بگیرید