ادمین

ادمین فروشگاه آنلاین

مدیریت یک فروشگاه آنلاین بسته به نوع آن مسئولیتی مهم و پر مشغله است که نیازمند توانایی‌‌ و مهارت های ویژه‌‌‌ای نیست اما با توجه تراکم بالای کار فروشگاه ممکن صاحب کسب و کار به لحاظ وقت و حوصله قادر به اداره آن نباشد. فروشگاهها اغلب محصولات زیاد با خصوصیات متفاوت هستند که مدیریت تمام بخش‌‌های پنل فروشگاه و اطمینان از عملکرد صحیح وب سایت و اداره سفارشات مشتریان به یک مدیر توانا وبا تجربه نیاز دارد.

وظایف مهم ادمین سایت

مدیریت عملیات روزانه فروشگاه

پایش و کنترل هزینه‌ها، موجودی‌ها و درآمدهای فروشگاه و بررسی گزارشات مالی دوره‌ای ،ایجاد و حفظ ارتباط موثر با مشتریان، پذیرش شکایات و رفع مشکلات و ارائه خدمات پس از فروش، انجام امور نظارتی ،اطمینان‌یافتن از ارائه محصولات باکیفیت و ارائه خدمات عالی به مشتریان، مدیریت طراحی و تنظیم دکوراسیون، نمایش و بسته‌بندی محصولات به‌منظور ایجاد جذابیت بیشتر برای مشتریان، در حوزه کاری شغل مدیر فروشگاه است.

مدیریت موجودی و سفارشات
بررسی ، تحلیل و پیش‌بینی نیازمندی‌های مشتریان برای مدیریت بهینه موجودی کالاها، از دیگر وظایف اصلی در شغل مدیر فروشگاه است.
استراتژی‌های بازاریابی
یکی از وظایف شغلی در این حوزه، اجرای استراتژی‌ها و اهداف بلند مدت فروشگاه با توجه به رقابت در بازار و نیازهای مشتریان است
برسی عملکرد فروشگاه
عملکرد روند بازار، رقبا و رویدادهای مختلف جهت انجام تغییرات استراتژیک در فروشگاه، باید موردتوجه تمام مدیران فروشگاه باشد.

مسئولیت های مدیر فروشگاه

مدیریت موجودی کالا
ارتباط با مشتریان
نظارت بر فعالیت‌های فروش
بهبود عملکرد فروشگاه
ایجاد تجربه خوشایند از خرید
ارتقای رضایت مشتریان
رهگیری سفارشات ارسالی
نظارت بر پرداختی ها

ادمین وب سایت

ادمین وب سایت فروشگاهی نقش بسیار مهمی در موفقیت یک فروشگاه دارد. او به‌عنوان رهبر و مدیر اصلی، مسئولیت اجرای برنامه‌های موثر برای رشد و توسعه فروشگاه را بر عهده دارد. مدیر فروشگاه باید توانایی‌ مدیریت، ارتباط و تصمیم‌گیری قوی داشته باشد تا بتواند چالش‌های مختلفی را که در مسیر موفقیت فروشگاه ممکن است به وجود آیند، مدیریت‌کرده تا به اهداف تجاری دست پیدا کند