مشتریان و نمونه کارها

برخی از مشتریان محترم، نمونه‌کارهای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط طراحان ما در زیر آمده. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

شرکت دیبادین

شرکت فنی مهندسی

کمپانی MMC به عنوان پیشرو در فروش کالاهای زیرساخت شبکه دیبادین به عنوان تنها مرجع رسمی توزیع محصولات MMC در ایران، آخرین راه حل های کمپانی MMC را در اختیار مشتریان قرار داده است. استفاده از راه حل PL6AFS با محافظ ZAMAC با کیفیت بالا ایده ای فوق العاده جهت اتصال دوربین های مدار بسته تحت شبکه به سوییچ های میانی یا بالا دستی خواهد بود..

چهره مهر

نشر کتاب و فروشگاه

نشر چهره مهر وبسایتی مدرن و بزرگ برای ثبت نوشته های شما و نشر کتاب نویسندگان، همچنین فروشگاه انواع کتاب .

بنا بام

شرکت معماری و طراحی

کار تیم شرکت بنا بام، شامل چند رشته است که بر معماری و طراحی متمرکز است ، از برنامه ریزی در مقیاس های بزرگ گرفته تا مبلمان و سوله سازی، نورپردازی، تهیه سنگ… این تیم غنی از تخصص های متعدد و با استعداد و معماران با تجربه تشکیل شده است که به طور مشترک پروژه هایی را از طرح های اولیه تا نظارت در محل ایجاد می کنند.

مشاورین املاک الماس

مشاورین املاک الماس

گروه مشاورین املاک الماس اولین و قدیمی ترین املاک منطقه می باشد و دارای سالها سابقه درخشان در منطقه هستند. تیم مشاورین املاک الماس با آشنایی کامل به منطقه ، بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهند.

کلانتری

فروشگاه فرش دستی

فروشگاه فرش کلانتری یه وب سایت به دو زبانه در آلمان بوده که انواع فرش دستی نو و دست دوم ایرانی را در اروپا به صورت آنلاین سفارش گیری و به فروش می رساند

تندیس آرمان تام

شرکت فنی مهندسی هوشمند سازی

با تجربهای چندین ساله و استفاده از کادری مجرب و حرفی امور مربوط به هوشمند سازی ساختمان را بر عهد دارد. این شرکت با ارائه راه حلهای مهندسی شده و دقیق، همراه با شبیه سازی پویا، بهترین گزینه که نیرومند ترین، ارزان ترین، کامل ترین، و کاراترین سیستم مدیریت ساختمان را پیشنهاد میدهد.

سبوسیب

همه چیز در مورد سبوس برنج

سبوسیب وب سایتی با مزمون اطلاع رسانی و منابع غنی محصول فراوری شده پوسته برنج(سبوس) که دارای فروشگاه آنلاین می باشد و این محصول رو در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد.

ابنیه هوشمند تندیس آداک

شرکت فنی مهندسی آداک

ابنیه هوشمند تندیس آداک ﺑﻨﯿﺎدى ﭼﻨﺪ رﺷﺘﻪ اى اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎى ﻫﻤﮑﺎرى ﻫﺪﻓﻤﻨﺪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑﺎ ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪى از ﺳﺎل ﻫﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ارزﺷﻤﻨﺪ و ﮐﻢ ﻧﻈﯿﺮ در زﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎى ﺻﻨﻌﺘﻰ، ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ، ﻓﻦ آورى اﻃﻼﻋﺎت، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﻧﺮژى، اﺗﻮﻣﺎﺳﯿﻮن ﺻﻨﻌﺘﻰ و ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻰ و ﻓﻦ آورى ﻫﺎى ﻧﻮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﻰ، آداك ﺑﻌﻨﻮان ﯾﮑﻰ از ﻗﻮى ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺮﯾﻦ و ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار ﺗﺮﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎى اﯾﺮاﻧﻰ در زﻣﯿﻨﻪ ﻓﻨﺎورى و ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ در ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ.

فروشگاه لوازم خانگی محمد پور

نماینده ال جی LG در لنگرود

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی محمد پورنمایندگی محصولات ال جی LG در شهرستان لنگرود. فروش انواع لوازم خانگی برقی و غیر برقی، انواع مارک‌های معتبر با گارانتی اصلی شرکتی

ویلا راستی

فروش ویلا

طراحی سایت ویلا راستی، این وب سایت در زمینه ساخت و ساز و فروش ویلاهای ساحلی فعالیت میکند. ویلا راستی با پشتوانه علم معماری و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند بهترین و بروزترین ویلاهای روز دنیا را ارائه کند.

نورافشان

خدمات برق

طراحی سایت نورافشان، این سایت بر آن است تا بهترین کیفیت و خدمات قابل ارائه در زمینه نیازهای متنوع برق ساختمان و همچنین فروش لوارم برقی را به همشهریان عزیز ارائه نماید. کیفیت و قیمت ارائه این خدمات بی نظیر خواهد بود و جلب نظر شما مشتریان گرامی از اهداف طولانی مدت این سایت می باشد.

املاک

نمونه وب سایت

نمونه سایت مشاور املاک برای املاک و مستغلات با پنل حرفه ای برای مدیریت املاک و مشاورین همراه با ثبت، بهینه شده برای موتورهای جستجو، سرعت بالا، طراحی فلت، بسیار مدرن

پزشکی

نمونه وب سایت کلینیک

نمونه وب سایت طراحی شده جهت استفاده در کلینیک ها و مطب های پزشکان عزیز با امکانات فوق العاده مانند رزرو نوبت اطلاع رسانی و غیره... سیو شده و سرعت بارگذاری بالا طراحی مدرن و فلت ریسپانسیو و قابلیت شخصی سازی.