نمونه کارها

مشتریان و نمونه کارها

برخی از مشتریان محترم، نمونه‌کارهای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط طراحان ما در زیر آمده. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

تندیس آرمان تام

شرکت فنی مهندسی هوشمند سازی

با تجربهای چندین ساله و استفاده از کادری مجرب و حرفی امور مربوط به هوشمند سازی ساختمان را بر عهد دارد. این شرکت با ارائه راه حلهای مهندسی شده و دقیق، همراه با شبیه سازی پویا، بهترین گزینه که نیرومند ترین، ارزان ترین، کامل ترین، و کاراترین سیستم مدیریت ساختمان را پیشنهاد میدهد.

سبوسیب

همه چیز در مورد سبوس برنج

سبوسیب وب سایتی با مزمون اطلاع رسانی و منابع غنی محصول فراوری شده پوسته برنج(سبوس) که دارای فروشگاه آنلاین می باشد و این محصول رو در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد.

ابنیه هوشمند تندیس آداک

شرکت فنی مهندسی آداک

ابنیه هوشمند تندیس آداک ﺑﻨﯿﺎدى ﭼﻨﺪ رﺷﺘﻪ اى اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎى ﻫﻤﮑﺎرى ﻫﺪﻓﻤﻨﺪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑﺎ ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪى از ﺳﺎل ﻫﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ارزﺷﻤﻨﺪ و ﮐﻢ ﻧﻈﯿﺮ در زﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎى ﺻﻨﻌﺘﻰ، ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ، ﻓﻦ آورى اﻃﻼﻋﺎت، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﻧﺮژى، اﺗﻮﻣﺎﺳﯿﻮن ﺻﻨﻌﺘﻰ و ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻰ و ﻓﻦ آورى ﻫﺎى ﻧﻮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﻰ، آداك ﺑﻌﻨﻮان ﯾﮑﻰ از ﻗﻮى ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺮﯾﻦ و ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار ﺗﺮﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎى اﯾﺮاﻧﻰ در زﻣﯿﻨﻪ ﻓﻨﺎورى و ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ در ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ.

فروشگاه لوازم خانگی محمد پور

نماینده ال جی LG در لنگرود

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی محمد پورنمایندگی محصولات ال جی LG در شهرستان لنگرود. فروش انواع لوازم خانگی برقی و غیر برقی، انواع مارک‌های معتبر با گارانتی اصلی شرکتی

ویلا راستی

فروش ویلا

طراحی سایت ویلا راستی، این وب سایت در زمینه ساخت و ساز و فروش ویلاهای ساحلی فعالیت میکند. ویلا راستی با پشتوانه علم معماری و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند بهترین و بروزترین ویلاهای روز دنیا را ارائه کند.

نورافشان

خدمات برق

طراحی سایت نورافشان، این سایت بر آن است تا بهترین کیفیت و خدمات قابل ارائه در زمینه نیازهای متنوع برق ساختمان و همچنین فروش لوارم برقی را به همشهریان عزیز ارائه نماید. کیفیت و قیمت ارائه این خدمات بی نظیر خواهد بود و جلب نظر شما مشتریان گرامی از اهداف طولانی مدت این سایت می باشد.

رز آرا پارس

رز آرا پارس

این شرکت از تولید کنندگان دکوراسیون ،معماری داخلی ،مبلمان کلاسیک و مدرن در طرح های گوناگون میباشد که در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه بهره می گیرد.

با ما تماس بگیرید